חדשות ומבצעים
01/07/2022
צימרים יוקרתיים בישראל
צימרים יוקרתיים בישראל

הצג רשימת כתבות מלאה

תיירות יוקרתית בצפון  18/12/2012

כל מה שצריך לדעת תיירות יוקרתית בצפון (או תיירות בצימרים)

 
במהלך עשר השנים האחרונות, חל בישראל מהפך מעניין ביותר בתחום התיירות. מהפך זה בא לידי ביטוי בירידה מתמדת בביקוש לאירוח, שהות ולינה בבתי מלון (אפילו היוקרתיים ביותר מביניהם) ובעלייה מתמדת בביקוש לצימרים יוקרתיים (ובעיקר כאלו אשר ממוקמים בצפון הארץ הפסטורלי). הסיבה הראשית לתופעה זו הינה, שצימרים אלו הם היחידים אשר מבטיחים וגם מקיימים תיירות יוקרתית, אישית, מפנקת, אינטימית וייחודית ביותר .
 

צימרים יוקרתיים – איזה צימרים, איזו יוקרתיות !

 
על מנת להבין ו'לתפוס' את איכותם של צימרים יוקרתיים רבים, להלן מפרט התכונות והמאפיינים שלהם: ממוקמים באיזור יוקרתי ביותר (ובעיקר במושבים יוקרתיים, פרטיים ומרוחקים בצפון) / בעלי מראה של מלון בוטיק, דהיינו, מראה מרשים, מהפנט וממש 'מעולם אחר' / כוללים בתוכם סוויטה יוקרתית ומארץ החלומות / משקיפים לעבר נוף צפוני, פסטורלי ומרהיב / בעלי סלון ומטבח מעוצבים ומאובזרים לעילא / חדר רחצה עם מיטב החידושים והמוצרים / ג'קוזי יוקרתי, מבעבע ועוצמתי / בריכת שחייה פרטית ועוד. כל התכונות והמאפיינים האמורים יצרו בעצמם את המושג תיירות יוקרתית בצפון .
 

צימר יוקרתי – בעבור חופשה, נופש, סוף שבוע ספונטני, אירוע מיוחד ועוד

 
היום, בעבור רבים, צימר לפי שעה יוקרתי בצפון (ובעיקר כזה אשר ממוקם בצפון הארץ) הפך לכתובת הבלעדית בעבור אירועים חשובים ומיוחדים כמו חופשה, נופש, סוף שבוע ספונטני, אירועים מיוחדים כמו הצעות נישואין, ימי הולדת ועוד – ואיך לא. הרי הצימרים היוקרתיים הינם היחידים אשר ביכולתם 'לכבד' באופן יוקרתי את כל האירועים האמורים לעיל ולספק לחוגגים שלהם חוויה יוקרתית ובלתי נשכחת.
 

צימרים יוקרתיים דיימונדס – עולם שלם של צימרים יוקרתיים 

 
אם גם אתם מעוניינים לחוות חווית תיירותית יוקרתית ויוצאת דופן, חפשו עוד היום אחר צימרים יוקרתיים דיימונדס , קטגוריית הצימרים האינטרנטית היוקרתית אשר מספקת עולם שלם של צימרים ברמה היוקרתית והגבוהה ביותר, לכל חופשה, נופש ואירוע, ובחרו מתוך ההיצע הרחב את הצימר היוקרתי בו תבלו את הנופש הקרוב שלכם .
הצג רשימת כתבות מלאה