חדשות ומבצעים
01/07/2022
צימרים יוקרתיים בישראל
צימרים יוקרתיים בישראל

הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים יקרים  29/08/2012

צימרים יקרים

אם אתם אוהבים את החיים הטובים ומוכנים לשלם לא מעט כסף עבור הפינוקים שלכם, הרי שאתם תוכלו לבלות בצורה מושלמת בנופש בצימרים הכי יקרים בארץ. הצימרים הכי יקרים הם צימרים המיועדים לאנשים אמידים שאינם עושים חשבון למחיר הצימר, אלא מה שמעניין אותם הוא איכות הצימר, מיקומו, הנוף הנשקף ממנו וכל יתר המתקנים והאביזרים שינעימו את זמן שהותם בצימר. הצימרים הכי יקרים בצפון הם צימרים מבוקשים על ידי העשירון העליון ויש לכך סיבה טובה בהחלט .

צימרים לעשירון העליון

צימרים לעשירון העליון הן וילות מרווחות שבהן תוכלו למצוא את כל הפינוקים מרוכזים במקום אחד. צימרים יוקרתיים אלו ממוקמים במקומות הכי יפים ועם נוף מדהים שנשקף מכל עבר. צימרים יקרים מאובזרים בכל הנוחות האפשרית, בשירות של מחלקה ראשונה ומצטיינים בעיצוב מרהיב ובתכנון קפדני ביותר על כל פרט ופרט במתחם. צימרים יוקרתיים אלה מאובזרים ברהיטים יוקרתיים, בחדר אוכל מרווח ובכלי אוכל מסוגננים. כמו כן,  בצימרים אלה תקבלו כמובן בריכת שחייה גדולה ומחוממת או בריכה מקורה לימי החורף הקרים יותר, שולחן ביליארד, גן רחב ידיים עם צמחי נוי מטופחים ואפשרות לטבח שיבשל את הארוחות עבורכם .

  

צימרים לפי שעה בעמק יזרעאל

הצימרים הכי יקרים בצפון – גם לזוגות

לא רק משפחות יכולות ליהנות מהצימרים הכי יוקרתיים בצפון. יש צימרים יוקרתיים גם לזוגות שיוכלו להעביר את ירח הדבש שלהם בצורה מענגת לחלוטין. צימרים אלה הם סוויטות מדהימות עם שתי קומות וגג המשקיף לנוף בסביבה, מתקנים שונים ואביזרים רבים להנאת הזוג ולפינוק מושלם. ניתן להזמין צימר כזה ללילה, לסוף שבוע או לכמה ימים .

צימרים יקרים עם אתר צימרים יוקרתיים דיימונדס

גם למחפשי צימרים יקרים או צימרים לעשירון העליון מחכה הפתעה באתר דיימונדס. באתר רוכזו כל הצימרים הכי יקרים בכל רחבי הארץ ותוכלו לבחור מבינהם בלי כל בעייה. הצימרים הללו מסווגים לפי מיקומם, מחירם והגודל שלהם. לכל צימר תוכלו להוסיף אין ספור דברים כדי להגדיל את ההנאה שלכם מן המקום. כנסו לדיימונדס והזמינו צימר יוקרתי עוד היום .

הצג רשימת כתבות מלאה