חדשות ומבצעים
01/07/2022
צימרים יוקרתיים בישראל
צימרים יוקרתיים בישראל

הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים למסיבת הפתעה  28/09/2012


צימרים למסיבות הפתעה

 

צימרים למסיבות הם אחד הטרנדים אשר תופסים תאוצה בשנים האחרונות ויש לכך מספר סיבות. זה נוח, זה מפתיע וזה הופך את המסיבה להרבה יותר מדליקה מכל מקום אירוח אחר שתוכלו לחשוב עליו. אירוח בבית דורש משאבים וזה לא תמיד נוח, צריך להכין את הבית מראש ובסיום האירוח לסדר אותו עד למצב שבו הוא היה לפני תחילת המסיבה, ושלא לדבר על הקושי הרב להפתיע מישהו בביתו שלו .
 

כל היתרונות של צימרים למסיבות הפתעה

 

מדוע כדאי לשקול השכרת צימרים למסיבות הפתעה ?  ראשית כי ככה הרבה יותר נוח להפתיע. דבר נוסף שמהווה יתרון רב הוא כמובן הנוחיות, מכיוון שבית לא תמיד יכול להכיל את כמות המוזמנים שהיינו רוצים להזמין והוא לא תמיד בנוי בצורה שנוחה לאירוח. צימרים למסיבות לעומת זאת, נועדו במיוחד לשם כך, ויש בהם ללא כל צל של ספק את כל מה שדרוש ואת כל מה שבדרך כלל הולכים עבורו למועדון כזה או אחר על מנת לחגוג אירוע כל שהוא. בנוסף, הפרטיות ועצם זה שצימר עומד לרשות החוגגים בלבד, משדרג בהרבה את האווירה ומאפשר ללכת עד הסוף עם הדמיון במציאת אטרקציות מתאימות לאירוע המתוכנן .
 
 
 

כיצד להתאים צימרים למסיבות הפתעה ?

 

על מנת להתאים צימר למסיבת הפתעה, חשוב לבחור את הצימר שיכול להכיל את כל המוזמנים. אחרי בחירת הגודל, מומלץ להתחשב בגילאי המוזמנים ובסוג המסיבה, מכיוון שעבור צעירים יתאים צימר עם בריכה ושולחן סנוקר בעוד שעבור קהל בוגר יותר יהיו יותר חשובים מקומות הישיבה, העיצוב, האווירה והגישה הנוחה אל אזור הצימר. יש היום צימרים אשר מאובזרים בבר וגם בקונסולות משחקים שונים, סוג זה של צימרים יתאימו למסיבות מפתיעות במיוחד .
 

צימרים למסיבות הפתעה לעומת מועדון או בית

 

מסיבת הפתעה בצימר תעניק תחושה נעימה ותבטל את כל הטרטור שבלהכין את הבית. לעומת מועדון, צימר יציע פרטיות ואם תרצו ובמידה וצימר מאפשר זאת, כל הנוכחים במסיבה יוכלו להישאר ללון בצימר על מנת להמשיך את החגיגה ביום למחרת .


הצג רשימת כתבות מלאה