חדשות ומבצעים
01/07/2022
צימרים יוקרתיים בישראל
צימרים יוקרתיים בישראל

הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים  09/10/2012

צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים

 

יותר ויותר מקובל היום לצאת ולטייל עם בעלי החיים שאנו מגדלים, וזה ברור  - הרי הם חברינו הטובים ולא מגיע להם להישאר לבד בבית כשאנחנו נוסעים ליהנות ולבלות. במקרים רבים גם אין מי שישמור על הכלב בזמן ההיעדרות שלנו מהבית וצריך למצוא פתרון היכן ואצל מי להשאיר את הכלב שלנו. אם לא ידעתם, אז נגלה לכם כי היום יש לא מעט צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים וישמחו לארח אתכם ואת חיות המחמד האהובות שלכם .
 

כמה עולים צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים ?

 

צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים לא עולים יותר מאשר צימרים יוקרתיים רגילים, מכיוון שלא מדובר בתוספת כלשהי שתצטרכו לשלם על הכלב, אלא על אחד מבין שתי האפשרויות הבאות: או שבעלי הצימר נמנים עם אוהבי כלבים מושבעים או שהם סובלניים מאוד מכיוון שהם מעוניינים לאפשר לכולם ליהנות מהצימר שלהם. זכרו, מאחורי צימרים עם בעלי חיים עומדים בעלי צימר ידידותיים והם לא אמורים לעלות יותר כסף מצימרים רגילים .
 
 
למידע על צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים חייגו עכשיו לייעוץ בחינם 0747029298
 
 

מה מיוחד באירוח של צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים ?

 

צימרים שמקבלים כלבים יציעו לכם כלי אוכל לכלבים ואולי אפילו אריזות מיוחדות לניקוי אחרי הכלבים שלכם. בדרך כלל יהיה בהם גם מקום מיוחד לכלב ולרוב גם כלבים של האורחים האחרים. אם אתם חושבים כי צימרים שמקבלים כלבים יהיו בהכרח מלאים בפרווה של כלבים אחרים, אין זה נכון כלל, מכיוון שבעלי צימרים אלה מקפידים להציב סטנדרטים גבוהים מאוד הן בטיפוח והן בניקיון הצימר .
 

באילו קריטריונים חייב לעמוד הכלב על מנת שתוכלו להשכיר צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים ?

 

צימרים יוקרתיים שמקבלים כלבים מהווים פתרון ידידותי ונפלא, אך על מנת להביא את הכלב שלכם יחד איתכם לצימר, הכלב צריך להיות מחונך ולא אלים. כלבים גדולים חייבים להגיע עם רצועה ואתם צריכים להיות אחראיים על כל נזק שעלול לגרום הכלב לרכוש שנמצא בתוך הצימר. אם מדובר על כלב גדול במיוחד, מומלץ להתייעץ עם בעלי הצימר לגבי האפשרות להביא אותו לפני שמגיעים לנפוש .

 


הצג רשימת כתבות מלאה